Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Sklep arborystyczny Polski Arborysta wraz z Opolską Szkołą Arborystyki zaprasza na ogólnopolskie seminarium naukowe pod tytułem: Prawidłowa pielęgnacja zadrzewień. Społeczno-ekonomiczne aspekty gospodarowania krajobrazem miejskim i podmiejskim. Poznaj szczegóły wydarzenia. Szkolenie obejmuje wykłady i część praktyczną w zakresie: Pielęgnacji drzew, dendrologii oraz instalacji wiązań GEFA.

Czytaj więcej
DEKALOG ARBORYSTY

Dekalog arborysty, czyli krótki zbiór zasad, które każdy szanujący się arborysta znać powinien, a i stosować nie omieszka ;)

Czytaj więcej
Sprzęt do wycinki sekcyjnej

Opisany jest tu podstawowy sprzęt do opuszczania uciętych sekcji taki jak liny, zawiesia, bloki, ringi, urządzenia do opuszczania, systemy wyciągowe oraz po krótce drzewołazy. Wyjaśnione są podstawy użytkowania ów sprzętu. 

Czytaj więcej
Uprząż Treemotion - usprawnienia

Tutaj skupiany się już tylko na uprzęży najlepszej z najlepszych czyli Treemotion ;). Najlepszej przynajmniej dla większości osób. W przypadku tej uprzęży cena faktycznie odzwierciedla jej jakość. Pozostawia ona wiele możliwości dopasowania i personalizacji, które są tu opisane. 

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 410 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-17
Obsługa na medal
2023-02-15
Polecam.
pixel