wyszukiwanie zaawansowane
1 » Regulamin2

Dodatkowe opcje przeglądania

Kategorie

Regulamin


Regulamin sklepu internetowego PolskiArborysta.pl
Spis treści:
1) Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą
2) Dane rejestracyjne firmy
3) Adres przedsiębiorstwa
4) Adres do reklamacji
5) Kontakt
6) Ceny
7) Proces zamawiania i realizacji zlecenia
8) Termin realizacji
9) Gwarancja
10) Opis procedury reklamacji 
11) Prawo odstąpienia od umowy
12) Koszt zwrotu / wymiany rzeczy
13) Brak możliwości odstąpienia od umowy
14) Zakres odpowiedzialności
15) Dostępne metody płatności

1) Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą :
Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Kluczbork.

2) Dane rejestracyjne firmy :
Polski Arborysta Mateusz Sahs,
ul. Prusa 12, 46-203 Kluczbork,
NIP: 751-177-43-96,
Regon: 362219212 .

3) Adres przedsiębiorstwa :
Polski Arborysta Mateusz Sahs,
ul. Prusa 12, 46-203 Kluczbork

4) Adres do reklamacji :
Polski Arborysta Mateusz Sahs,
ul. Prusa 12, 46-203 Kluczbork

5) Kontakt:
Podczas realizacji zamówienia sklep będzie kontaktował się z kupującym poprzez e-mail oraz telefonicznie. Klient może się kontaktować z sprzedawcą telefonicznie lub mailowo: tel. 535 398 398 (sieć Orange) - koszt połączeń według taryfy operatora. E-mail: handlowy@polskiarborysta.pl

6) Ceny:
Wszystkie ceny podane w opisach sprzedawanych przedmiotów, usług są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Do każdej sprzedaży wystawiany jest paragon lub faktura VAT.

7) Proces zamawiania i realizacji zlecenia:

- Klient składa zamówienie zgodnie z procedurami obowiązującymi w serwisie internetowym za pośrednictwem którego, dokonuje zakupu.

-Klienta dokonując zakupu w sklepie internetowym otrzymuje indywidualny numer zamówienia - Przy składaniu zamówienia poprzez sklep internetowy

- Prawidłowość złożonego zamówienia potwierdza drogą e-mail pracownik sklepu. Przy składaniu zamówienia drogą mailową

- Informacja o poprawności i przyjęciu zamówienia do realizacji dokumentowana jest wysłaniem e-maila z fakturą proforma. W momencie zaksięgowania wpłaty dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy sklepem a klientem oraz wystawienia faktury ( na podstawie proformy). Innym przypadkiem jest złożone zamówienie przez stałego klienta który otrzymuje fakturę z terminem płatności.

- Sklep nie dokonuje zmian w zamówieniu klienta bez jego zgody. W sprawie zmian w zamówieniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub mailowo. Klient opłacając fakturę automatycznie akceptuje nasze warunki oraz zmiany wprowadzone w zamówienie złożonym przez panel sklepu lub drogą e-mail.

- Sklep zobowiązuje się zrealizować zamówienie zgodnie z wystawioną fakturą oraz ma obowiązek aby w paczce znalazła się odpowiednia ilość zamówionych towarów w stanie nowym bez wad.

- Zamówienie złożone przez panel sklepu i nie opłacone w ciągu 14dni kalendarzowych, zostaje usunięte z systemu.

8) Termin realizacji:
-Terminy są podawane w dniach roboczych. Przez dzień roboczy rozumie się każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy.

- Termin realizacji podawany w treści sprzedawanej usługi lub podawany drogą e-mail (ten podany drogą e-mail jest terminem wiążącym) liczony jest od momentu poprawnego złożenia zamówienia, czyli od momentu dostarczenia przez klienta potwierdzenia przelewu lub zaksięgowania go przez bank. Termin realizacji podawany w opisie przedmiotu nie uwzględnia czasu dostawy przez kuriera.

- W przypadkach gdy do zrealizowania zlecenia konieczne jest wykonanie prac przygotowawczych lub adaptacyjnych (np. opracowanie i akceptacja indywidualnej wyceny, przygotowanie proformy lub innych prac niezbędnych do realizacji) obowiązującym terminem realizacji zamówienia pozostaje zawsze informacja przygotowana i przekazana przez pracownika drogą telefoniczną bądź e-mailową.

- Termin realizacji zamówienia lub jednej z jego pozycji może być niedotrzymany ze strony sklepu w przypadku wystąpienia siły wyższej (np. awaria, choroba, brak prądu). W takim przypadku Klient jest o tym fakcie informowany drogą telefoniczną lub e-mail, wtedy też ustalamy z klientem nowy termin dostawy lub w przypadku rezygnacji klienta z usługi zwracamy przed płaconą kwotę w najkrótszym możliwym czasie.

- Czas realizacji zlecenia nie obejmuje czasu dostawy przez kuriera lub innego wybranego przewoźnika.

- Przy produktach ze statusem "Dostępny" Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności. Natomiast przy produktach o statusie np: "Dostępność 10dni" zamówienie zostanie zrealizowane do 10dni roboczych. W tej sytuacji klient jest na bieżąco informowany o ewentualnej szybszej realizacji niż podano na stronie.

9) Gwarancja: Zgodnie z Polskim prawem klient otrzymuje 2 lata gwarancji na zakupiony produkt. Gwarancja dotyczy produktów na które klient posiada dowód zakupu. Gwarancja nie obejmuje artykułów które uległy zużyciu. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za werdykt producenta w sprawie przyjętych towarów do reklamacji.

10) Opis procedury reklamacji :
Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem handlowy@polskiarborysta.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
-imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
-datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
-przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
-wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

11) Prawo odstąpienia od umowy:
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub  w przypadku usług zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności oprócz poniesionych kosztów dostawy. Nie dotyczy to  wykonywania dóbr według indywidualnych wskazań klienta - pkt.13 regulaminu, a także przedsiębiorców (zgodnie z art. 22 Kodeksu Cywilnego za konsumenta uznaje się osobę fizyczną, dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową). Wyjątkiem są indywidualne ustalenia z Kupującym. Aby odstąpić od umowy należy złożyć stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e mail: handlowy@polskiarborysta.pl .

Przesyłkę należy nadać na adres: 
Polski Arborysta Mateusz Sahs,
ul. Prusa 12, 46-203 Kluczbork

12) Koszt zwrotu / wymiany rzeczy:
W przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru przez klienta. Jeżeli klient wystąpił o wymianę produktu na inny model jest zobowiązany pokryć wszelkie koszta dostawy i pakowania bez względu na obowiązujące promocje gdyż procedura wymiany nie podlega pod kolejne zamówienie tylko pod proces reklamacyjny.

13) Brak możliwości odstąpienia od umowy:
Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:
- o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
- w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
- w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

14) Zakres odpowiedzialności:
Odpowiedzialność za wady, braki sprzedawanych towarów i usług oraz niedotrzymane terminy realizacji ponosimy wyłącznie do ich oferowanej wartości. Klient ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń.

15) Dostępne metody płatności:
Zwykłym przelewem bankowym - po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, paczka jest pakowana i wysyłana.

Przesyłka Pobraniowa - towar jest wysyłany niezwłocznie do klienta zaraz po zarejestrowaniu zamówienia. Płatności dokonuje przy odbiorze od kuriera / listonosza.Maksymalna wartość zamówienia za pobraniem to 2500zł brutto.

Gotówka - przy odbiorze osobistym. Rezerwacja zamówień tylko do 2500zł brutto. Zamówienia powyżej tej kwoty muszą być przed płacone.

Szybki przelew przy użyciu przelewy 24 - Płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Możliwość zapłaty kartą kredytową lub przelewem bezpośrednio z wybranego banku.

Raty - Klient zostaje przekierowany do serwisu w którym wybiera dostawcę finansowania: mBank lub Aliorbank.

PayPo (kup teraz zapłać później) - Odroczone płatności nawet do 21dni. PayPo w ciągu paru sekund sprawdza zdolność klienta i udziela mu odroczonej płatności za zakupy z możliwością rozbicia później na raty.

Płatność kartą - operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Przejdź do strony głównej

Producenci

 • 3M
 • Aliens
 • ArbPro
 • ARS
 • ART
 • Berger
 • Camp safety
 • Cedrus
 • Climbing Technology
 • Cobra
 • Consorte
 • Courant
 • Delta Plus
 • Distel
 • DMM
 • Eckla
 • Edelrid
 • Eko-Trek
 • English Braids
 • Fiskars
 • FÖRST
 • FRANCITAL
 • FTC Play with Gravity
 • GEFA
 • Gilmonte
 • Gleistein
 • Harken
 • ISC
 • JMP Inter
 • KASK
 • Kong
 • Lifesystems
 • LIROS
 • MSA SORDIN
 • New England
 • Notch
 • OCUN
 • Oregon
 • Patzer
 • Peltor
 • Petzl
 • Pfanner
 • PolArb
 • PolskiArborysta
 • Protekt
 • ROCK EMPIRE
 • SCARPA
 • Silky
 • Simarghu
 • SingingRock
 • SIP® Protection
 • SKYLOTEC
 • Stanley
 • Stein
 • TAZ
 • Tendon
 • Teufelberger
 • Tree up
 • Weaver
 • Wolf Garten
 • Yale
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl