Darmowa dostawa od 250,00 zł
Paczkomaty za przedpłatą
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wycinka drzew

Remove-tree-OSA-training-center

Wycinamy drzewa niebezpieczne oraz rosnące w miejscach trudno dostępnych.

Prace z zakresu wycinki drzew prowadzimy na terenie całej Polski.

Wycinka drzew jest tematem znanym każdemu. Natomiast kiedy pojawia się problematyczne drzewo, okazuje się, że nie każdy potrafi je usunąć.

Co znaczy problematyczne drzewo? Jest to roślina rosnąca często zbyt blisko infrastruktury a jej wielkość i ciągła penetracja terenu doprowadza do niszczenia otaczających ją budynków, linii energetycznych, czy rozsadzanie fundamentów systemem korzeniowym.

Problematycznym drzewem często stają się drzewa, które niegdyś nas cieszyły ale niestety ze względu na wiek czy zmiany w gospodarce wodnej otoczenia - drzewo obumarło i zaczyna zagrażać otoczeniu spadającymi gałęziami czy konarami.

Do drzew problematycznych należą również drzewa które niegdyś zostały drastycznie obcięte a w reakcji na to wypuściły sporo pędów regeneracyjnych, które po czasie nie przycinania urosły do sporych rozmiarów i ze względu na swoją masę zaczynają się wyłamywać. Takie drzewo bardzo często ma zmurszałe korzenie i wypróchniały pień.

Drzewa usuwamy przy użyciu technik dostępu linowego (często mylnie nazywanymi - metodami alpinistycznymi). również jeżeli zachodzi taka potrzeba usuwamy drzewo przy użyciu podnośnika koszowego lub dźwigu. Więcej na polskiarborysta.com

Napisz do nas lub zadzwoń:

E-mail: mateusz@polskiarborysta.pl

Tel: 694 619 487

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 516 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Bardzo dobrze
2024-03-29
Polecam
pixel