Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

DIY - jak zapleść zerwaną linkę do rzutki
Jeśli zdarzyło ci się zarwać linkę do rzutki niekoniecznie musi to oznaczać koniec jej żywota. Przy odrobinie wprawy i zręczności można zapleść większość dostępnych na rynku linek i dalej cieszyć się ich funkcjonalnością.
Czytaj więcej
Ochraniacze kambium
Ochraniacz kambium jest niezbędnym elementem wyposażenia arborysty, przynajmniej przy pracy techniką DRT, aczkolwiek dobrze go stosować także przy metodzie SRT w przypadku kiedy lina zakotwiona jest u nasady drzewa.
Czytaj więcej
WYCOFANIE PRODUKTU / INFORMACJA O ZAGROŻENIU

DMM informuje o incydencie, w którym doszło do awarii złącza DMM Director (A647BS), które rozdzieliło się na zespole obrotowym. Użytkownik nie został ranny.

Dochodzenie DMM wykazało wadę produktu, która w pewnych okolicznościach może umożliwić odkręcenie zespołu obrotowego, a następnie jego części. Ten sam zespół obrotowy jest używany w następujących produktach i w związku z tym wycofano wszystkie elementy, które współdzielą ten zespół

Czytaj więcej
Drzewołazy do pracy na drzewach - jakie wybrać? Omówienie najpopularniejszych modeli drzewołazów

Drzewołazy, kolce, słupołazy, drzewowłazy – różnie są nazywane, ale dla poprawności trzymajmy się tego pierwszego określenia :) Umożliwiają one dostęp i pracę na drzewach przeznaczonych do wycinki - zwłaszcza takich o strzelistej budowie, jak wiele iglaków. W tym miejscu powtarzamy powyższe – używamy drzewołazów na drzewach które wycinamy. Absolutnie niedopuszczalne jest wbijanie kolców w zdrowe drzewo, które pielęgnujemy! Zachowanie takie jest niezgodne ze sztuką arborystyczną, nielegalne i należy takowe piętnować.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 425 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-06
Polecam jak zawsze:)
2023-04-08
Szybka realizacja zamówienia. Kolejne zakupy też u Polski Arborysta. Pozdrawiam
pixel