Darmowa dostawa od 250,00 zł
Paczkomaty za przedpłatą
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Linka do rzutki Teufelberger dynaGLIDE 1.8 mm, 60m

Linka do rzutki Teufelberger dynaGLIDE 1.8 mm, 60m

299,00 zł
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt dostępny w małej ilości
Produkt dostępny w małej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Linka do rzutki Teufelberger dynaGLIDE 1.8 mm, 60m
Linka do rzutki Teufelberger dynaGLIDE 1.8 mm, 60m
Bezpieczne zakupy
Kup na raty (oblicz ratę)
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Linka do rzutki Teufelberger dynaGLIDE 1.8 mm, 60m

To bardzo praktyczna i niezawodna propozycja. Jest wstępnie rozciągana, dzięki czemu posiada bardzo małe wydłużenie, skutkujące łatwiejszą instalacją i ściąganiem z drzewa. Zachowuje przy tym bardzo wysoką wytrzymałość wynoszącą odpowiednia 3.8 kN (luzem) i 1.6 kN (z węzłem).

dynaGLIDE charakteryzuje się prostą, sprawdzoną budową. 12-splotkowe, poskręcane ze sobą włókna linki zapewniają dużą wytrzymałość. Dodatkowo, model zachowuje pierwotną miękkość i nie skręca się. 

Model został wykonany z Dyneemy, dzięki czemu zachowuje bardzo wysoką wytrzymałość przy jednocześnie niskiej wadze. Jest przy tym odpowiednio sztywny i nie rozciąga się. Pozostaje przy tym bardzo trwały, nie sztywnieje i nie łapie brudu. Włókna pokryte poliuretanem, w efekcie takiego zabiegu linka zyskuje zwiększoną odporność na ścieranie oraz ewentualne zadry, które często pojawiają się podczas pracy. Tego typu impregnacja wpływa też bardzo korzystnie na żywotność linki.

Zachęcamy do przeczytania artykułu o linkach i rzutkach, który znajduje się na naszym blogu.

 

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
TEUFELBERGER Holding AGWięcej
Adres: Vogelweiderstraße 50Kod pocztowy: 4600Miasto: WelsKraj: AustriaNumer telefonu: +43 7242 413-0Adres email: office@teufelberger.com
Kod producenta
753963127948
Średnica
1,8 mm
Długość
60 m
Materiał
dyneema, poliuretan
Wytrzymałość
3,8 kN / 1,6 kN (z węzłem)
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
5 / 5.0 589 opinii
pixel