Darmowa dostawa od 250,00 zł
Paczkomaty za przedpłatą
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Buty antyprzecięciowe Pfanner Zermatt GTX

Buty antyprzecięciowe Pfanner Zermatt GTX

Rozmiar
1 800,00 zł
brutto / para
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny / dostępny na zamówienie
Produkt niedostępny / dostępny na zamówienie
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Kup na raty (oblicz ratę)

Buty antyprzecięciowe Pfanner Zermatt GTX

Wodoodporne buty dla pilarzy i arborystów z wyściółką chroniącą przed piłą łańcuchową - klasa 1 (20m/s).

Zermatt GTX są oddychające i wodoodporne, a wszystko to dzięki membranie Gore-Tex. Buty są bardzo lekkie - ważą około 2560 g (rozmiar 43). Dodatkowo posiadają: aluminiowy podnosek, przyczepną podeszwę Vibram i nie zniekształcające się sznurowadła.

Materiał:
• Cholewka: skóra nubukowa
• Podszewka: poliamid (Cordura)

 

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Pfanner Schutzbekleidung GmbHWięcej
Adres: Herrschaftswiesen 11Kod pocztowy: 6842Miasto: KoblachKraj: AustriaNumer telefonu: +43 (0) 59 50 50 - 200Adres email: info@pfanner-austria.at
Rozmiar
39-46
Materiał
Vibram, skóra, poliester
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Kilka słów o butach do pracy na drzewie
Samej zasadności używania obuwia podczas pracy nie będę wyjaśniał, ale jakie ono ma być? Oczywiście możliwie najbezpieczniejsze i maksymalnie wygodne. W przypadku pracy pilarką powinny być to buty antyprzecięciowe. Jest to szczególnie istotne w pracy drwala, ponieważ nogi są bardziej narażone na uraz. Jednak w przypadku wspinacza drzewnego ten element odgrywa równie ważną rolę
Czytaj więcej
RozmiarDługość wkładki
4025,5 cm
4126,5 cm
4227 cm
4328 cm
4428,5 cm
4529,5 cm
4630 cm
Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 571 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2025-01-16
Fachowe doradztwo, ludzie z pasją i ogromną wiedzą. Indywidualne podejście do klienta. Wszystko się odbywa bez żadnego problemu. A jeśli jakiś wystąpi jest odrazu rozwiązywany. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
2024-12-16
Super, extra, bardzo fajnie
pixel