Darmowa dostawa od 250,00 zł
Paczkomaty za przedpłatą
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Słów kilka o Polskim Arboryście

2021-06-10
Słów kilka o Polskim Arboryście

Jeszcze parę lat temu polska arborystyka była "raczkującym dzieckiem"

Niewiele było firm, które świadczyły usługi arborytyczne kompleksowo. Można było rzec, iż był to towar luksusowy i owe firmy pracowały tylko dla dużych klientów. Oczywiście poza firmami świadczącymi usługi profesjonalne, na rynku już od lat było sporo przedsiębiorców zajmujących się pielęgnacją i wycinką drzew. Lecz nie można było tutaj mówić o analizie organizmu żywego w trakcie zabiegów, gdyż ich wiedza była mocno ograniczona.

Od paru lat w polskiej arborystyce widzimy intensywny wzrost rozwoju

Co raz to więcej przedsiębiorstw doszkala się. Również wiedza na temat drzew i wspinaczki stała się powszechna dzięki różnego rodzaju organizacjom i firmom tłumaczącym materiały zagraniczne lub przelewającymi swoje doświadczenie na papier. W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie można dostrzec w sieci coraz więcej stron z ogłoszeniami o pracę, jedną z nich jest JOBSORA.com

Polski Arborysta to firma posiadająca szeroką ofertę umożliwiającą edukację wraz z zaopatrzeniem przy pomocy profesjonalistów „od zera do Tree Workera”. Sklep arborystyczny zapewni niezbędny sprzęt do pracy na drzewach specjalnie zaprojektowany dla arborystów. Spółka Cywilna „OSA S.C - treeclimbing center”, którą tworzy między innymi Polski Arborysta umożliwia odbycie wszelkich niezbędnych szkoleń do rozpoczęcia pracy na drzewach jak i również oferuje szkolenia dla ludzi już z dużym bagażem doświadczenia. Poziom A, Poziom B, Pilarz-Drwal, Inspektor wiązań do drzew, Tree Bracing System Inspector, Instruktor arborystyki, European Tree Worker. Ofertę szkoleniową można znaleźć na stronie Opolskiej Szkole Arborystyki.

Aby móc się dzielić doświadczeniem, należy je zdobywać. Firma Polski Arborysta posiada również w swojej strukturze sektor zajmujący się usługami związanymi z drzewami tj: Badania specjalistyczne Pulling-Test oraz Tomograf akustyczny, inwentaryzacje drzew, nadzór dendrologiczny na terenach zabytkowych, projekty rewitalizacji, wizualna ocena stanu zdrowotnego drzew, Pielęgnacja drzew, wycinka drzew, zabezpieczanie drzew wiązaniami. Z naszą oferta można się zapoznać na stronie poświęconej usługom arborystycznym.

 

Przeczytaj więcej o arborystycznej ścieżce kariery oraz o urządzeniach do diagnostyki drzew w artykułach na naszym blogu.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 539 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Obsługa jak zawsze super! Ekspresowa wysyłka, wszystko rewelacyjnie zapakowane. Nic, tylko kupować.
2024-06-11
Jak zwykle cała transakcja przebiegła bezproblemowo, a zakupione produkty zostały dostarczone błyskawicznie.
pixel